| anonim_4396 a întrebat:

Am comandat ceva pe eMAG (Telefon, husa, folie) joi. Vineri mi-a ajuns doar folia dar pana acum nu au ajuns telefonul si husa. Nici nu stiu cand o sa ajunga ca imi arata " plata acceptata" si la husa la fel chiar daca a fost livrata... P.S. Un taran de la mine din clasa a pus intrebarea aia "cum sa faci pe toata lumea sa urasca pe cineva" deci nu o mai bagati in seama.

Răspuns Câştigător
| cristinamnt a răspuns:

Buna! Maică-mea a pățit același lucru.A comandat mai multe produse și au venit pe rand, în zile diferite.Și după ne-am dat seama ca s-a întâmplat asta pentru ca au fost de la diferiți furnizori, nu de la Emag și de aia nu au putut trimite toate produsele odată.
Deci nu te panica, vin pe rand

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

EMag face doar publicitate pentru produsele diferitor firme. Le trimite comenzile primite, iar firmele trimit marfurila la cumparator.
Daca comanzi mai multe produse deodata, vandute de firme diferite, atunciele vor fi trimise separat, de la fiecare firma. Iar logic, vor si sosite separat, pe rand.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Bula):

Multumesc!