| lolo23 a întrebat:

Am conectat cablul USB la pc(Nokia 5230) si nu mi-l citeste. de ce? ce sa fac? happy hellp!; x pls fundita tongue

Răspuns Câştigător
| Teresa a răspuns:

Incearca sa descarci de pe net "Nokia pcsuite" exact asa scrii pe google download Nokia pc suite ca il gasesti si pe net si dupa aia te descurci bifezi conexiune prin cablu si gata pot sa transferi succes(daca mai ai nelamuriri da-mi un mesaj privati si iti raspund)inca o data bafta pup

2 răspunsuri:
| anonim1808 a răspuns:

Iti trebuie driver pentru cablu si programul Nokiahappy. funda!happy

| iidd a răspuns:

Pai.cand iti cumperi un telefon [cel putin asa am vazut eu ] primesti cate un cd.cu nu stiu ce chestie pe care trebuie sa-l instalezi ca sa poa` sa-ti citeasca telefonul`. deci daca ai acel cd.instaleaza`ti ce trebuie si dupa aceea conecteaza`ti telefonul` happy si v-a merge, daca nu, merge si cu blotooth, dar e doar in cazu in care amn2 aparatele au.