| anonim_4396 a întrebat:

Am cont pe hi5 si nu imi cunosc pagina, imi poate spune cineva cum o aflu?

5 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Ai cont si nu iti cunosti pagina de hi5? Oare cum de se intimpla asta... erai beat cind ai facut cont pe hi5?

| Aleeka a răspuns:

CUm adica nu'ti conosti pagina?:]]
Nu sti pe ce id'iu ti'ai facut cont sau ce adresa are hi5 taw!?
Pai daca nu stie ce adresa ai e simplu!
logheaza'te pe hi5 si iti apare la profil adresa!
Daca nu sti pe ce id:]]
Asta'i culmea:]]

| teonamaria a răspuns:

Http://www.status-yahoo.ro/ iti bagi id si afli hi5.banuiesc ca e facut de pe id-ul tau.altfel nu stiu

| pisy98maria a răspuns:

Http://www.ydetector.com/ intri, iti pui ID si merge super bine

| eu_5592 a răspuns:

Bagate la "profilul meu" sau daca ai in engleza bagate la "my profile"