| andreea4ever a întrebat:

Am cont pe you tube, dar nu pot lasa comentarii.Mentionez ca nu am adaugat inca nici un videoclip.Imi zice"Error, try again". Ce sa fac? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Alex_7297 a răspuns:

Nu trebuie să adaugi nici un videoclip. Când ţi-ai făcut contul, cei de la youtube te-au pus să introduci o adresă de E-Mail validă. După ce ai dat "Create Account" ai primit un mail. Contul trebuie validat(îl poţi valida cu ajutorul link-ului primit prin mail) ca să poţi posta commenturi.(cred că de asta nu poţi posta commenturi)

4 răspunsuri:
| adryanb27 a răspuns:

Ai cont, dar esti logata? daca nu reusesti fa/ti alt cont!, ca nu am mai auzit asa ceva!

| sadness_8987 a răspuns:

NU are importanta ca nu ai adaugat un videoclip. Poate era ceva de moment ( nu se putea lasa atuncea comment)

| Courtney4you a răspuns:

Poate e prea mare videoclipul.trebuie sa te incadrezi intr-o anumita dimensiune cat despre lasatul comentariilor nu prea stiu ce sa zic.la mine mergestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu sti parola?