| 1tibi1 a întrebat:

Tot incerc sa imi fac un trial account la LOTRO(www.lotro.com), dar nu ma lasa. Dupa ce am completat acolo tot ce trebuie si dau submission imi apare un "THANK YOU" mare si dragut si sub el imi zice asa "Your submission contained an error. Please try again. Code: #FTxWBPWE98R". spuneti-mi si mie, cum sa fac sa-mi fac un account? (trial)

P. S. : Acum nu ma mai lasa nici sa intru pe pagina unde sa iti faci un trial imi spune "Your submission contained an error. Please try again. Code: #FTx"
Va multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceeai problema si eu

| Destrox a răspuns:

Sincer si eu am aceeasi problema

| Capatina_Mihai_1998 a răspuns:

Mie mi-a mers si nu mi-a scris nici-o eroare