| Damian4606 a întrebat:

Am copiat niste poze pe un card SD de 2GB de la o camera. dupa cateva zile si dupa ce am formatat laptopul am intrudus cardul in locasul acela special dar cred ca nu il citeste pentru ca nu apare nimic . nu pot sa mai fac nici poze cu camera pentru ca imi apare memorie full dar nici pozele nu imi apar in aparat pentru ca au fost copiate direct pe card . Unde este problema si ce pot sa fac sa pun pozele inapoi pe laptop.daca se mai poate

4 răspunsuri:
| NAMOLOS a răspuns:

Bai baiatu, eu am impresia ca tu candf ai formatat laptopu tau avea cardul in el si implicit ai sters si cardul, il pofi formata din nou dar veizi ca nu e NTFS ci FAT32

| Damian4606 explică (pentru NAMOLOS):

Stai linistit... nu ai vazut" nu pot sa mai fac nici poze cu camera pentru ca imi apare memorie full" si nu am formatat cu cardul in laptop...alta parere? sau ai raspuns in necunostinta de cauza

| NAMOLOS a răspuns (pentru Damian4606):

Varu, ti ma siz sa il faci FAT 32 dar u no me intelesa

| Damian4606 explică (pentru NAMOLOS):

Nu inteleg... poti sa imi explici daca vrei?