| Georgeeeee a întrebat:

Am copiat un text de pe wikipedia si l-am pus in power point, problema e ca sunt unele cuvinte subliniate si nu stiu cum sa fac sa nu mai fie.Cum rezolv?

Răspuns Câştigător
| WoKy a răspuns:

Powe Point-ul, daca nu gresesc, le considera greseli gramaticale si tocmai de aceea sunt subliniate. Nu cunosc prea bine, insa, eu, cand imi apareau cuvintele asa, mutam stii tu "|" dupa cuvant si dadeam un backspace si se stergea liniuta.

2 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Copiezi intai textul intr-un document notepad si dupa in powerpoint si ar trebui sa se uniformizeze.

| djvirusrrm a răspuns:

Problema este că acele cuvinte au referință happy La un link anume.

Metoda cea mai simplă :
duci cursorul până la sfârșitul cuvântului apoi apeși odată tasta „Backspace" și linia va dispărea, în caz că nu te descurci, Îmi lași un mesaj și te ajut euwinking