| DanyDanny a întrebat:

Am creat un grup inchis pe facebook; am adaugat prieteni, eu eram administratorul, dar am vrut sa vad ce se intampla daca parasesc grupul,. si acum as vrea sa mai pot intra in grup, dar grupul nu mai are administrator va mai fi posibil sa mai fac parte vreodata din grup?

1 răspuns:
| Cancerigen a răspuns:

Normal ar trebui ca al 2-lea membru (De fapt, primul care s-a alaturat grupului tau.) sa primeasca functia de Administrator automat. daca nu e, your fucked up.

big grin