| Mihai6122 a întrebat:

Salutare. Am o intrebare: am creat un grup pe Facebook si eu sunt Administratoar dar am mai facut pe cineva administrator si vreau sa il sterg, sa nu mai fie administrator, si cand dau sa nu mai fie administrator zice "Administratorul grupului nu poate fi sters din cauza unei erori aparute." Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Odata ce i-ai dai si aceluia autoritate sa fie administrator ca si tine, adica la acelasi nivel ca tine, nu ai cum sa-l stregi, pentru ca nu mai este un simplu user, are calitatile si puterile tale, deci, tu nu-l poti sterge.

| Mihai6122 explică (pentru Violleta2022):

Mersi mult pentru raspuns.

1 răspuns: