| palimonica a întrebat:

Am cum sa salvez o inregistrare audio din aplicatia inregistrare voce in galerie?

2 răspunsuri:
| Algo098 a răspuns:

Se cauta locul unde e inregistrarea si se copiaza cu managerul de fisiere. Aplicatia inregistrare voce poate ca are si un meniu care permite alegerea locului unde se face inregistrarea si daca ne uitam in acea setare vedem locul unde se fac inregistrarile.
Sau, in aplicatia inregistrare voce se merge la inregistrari, se apasa lung pe o inregistrare si din meniul care apare se alege detalii sau proprietati si se vede locul unde e fisierul. Dupa aceea cu managrtul de fisiere Fisierele mele sau alt manager se copiaza in locul dorit.
Sau in managerul de fisiere se da cautare dupa numele fisierului si dupa ce e gasit, apasam lung si din meniu alegem copiere, mutare, ce dorim.

| anonima455 a răspuns:

Nu cred ca este posibil, dar poti incerca sa partajezi inregistrarea in alte surse.