| anonim_4396 a întrebat:

Am cum sa transform clipurile de pe youtube in fisiere mp4? Vreau sa imi pun documentare pe telefon

3 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Http://vixy.net/ Succes!

| bayatdolce a răspuns:

Pai ar fi o metoda da nu stiu sigur daca merge control panel / folder option dai click pe VIEW si debifezi hide extension for known file types si dupa dai reaname la film sau videoclip si in loc de. avi scrii. mp4 sau mai merge si. 3gp

| afrodita17 a răspuns:

Cu youtube downloader... dupa ce un video de pe youtube, ai mai multe chestii in care sa transformi clipul...si gasesti printre ele si ''convert to :mp4".winking