| IceCreamDoll a întrebat:

Cum sa vad clipurile de pe youtube daca nu am symbian pe telefon?

2 răspunsuri:
| GabyG a răspuns:

Ce telefon ai? Poti vedea clipurile doar daca indeplineste una din cerintele: 1. Daca ai playerul Youtube instalat sau daca gasesti pe internet un program "YouTube" pentru telefonultau
2. Daca telefonul tau suporta flash, poti intra direct pe m.youtube.com
Spune-mi ce telefon ai si poate te pot ajuta
PS: Nu iti trebuie symbian neaparat. Merge si pe android, iphone sau altele.

| GabyG a răspuns:

Din câte am înţeles Nokia 2730 ar avea FlashLite 3.0. Deci ar trebui să-ţi meargă. încearcă să intri pe m.youtube.com sau pe www.youtube.com. Dacă nu merg, înseamnă că telefonul nu este compatibil.