| Lightsxenom a întrebat:

Am cumparat azi un Samsung galaxy s2, toate bune si frumoase pana cand vreau sa intru in Camera sa fac niste poze, dar cand vreau sa intru imi cere MDM code Mobile Device Management zice site code sa introduc un cod ceva. ajutati-ma va rog!

4 răspunsuri:
| Winehouse a răspuns:

Pai du-te inapoi la magazinul de unde l-ai luat ( Orange, Vodafone ) si til pune ea.

| Lightsxenom explică (pentru Winehouse):

Nefolositor

| Winehouse a răspuns (pentru Lightsxenom):

Stii ceva? eu am vrut sa te ajut...tu vezi ca nimeni nu tia raspuns ...decat eu

| Lightsxenom explică:

Nu l-am luat de la Orange sau Vodafone este cumparat depe un site de mobile insa tele e impecabil. Caut solutia cred ca la vreun service, GSM