| beni97 a întrebat:

Am cumparat de black friday la E-mag un laptop Lenovo ideapad 110. Insa, nu am vazut ca nu are unitate optica dvd-rw. Exista unitati externe de cumparat? Imi puteti spune de unde pot achizitiona? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| HMike a răspuns:

Salut beni97

Da,exista,acestea se numesc External DVD Writer si sunt destul de populare
Eu, prefer ASUS SDRW-08D2S-ULITE, compact si rapid, la 130 lei, are suport pentru criptare fisiere, usor, 250 g
Uite si un link: http://www.emag.ro/......D4F4XBBBM/

Sper ca te-am ajutat, bafta.

Funda? :*

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Exista unitati optice usb, pe care le gasesti inclusiv in oferta eMag.