| Gabi_Arvinte_1990 a întrebat:

Am cumparat doua baterii duracell, una dintre ele am pus-o la mouse iar pe cealalta am lasat-o de rezerva, cand am vrut sa o pun in mouse era descarcata, de ce?

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Orice baterie se descarcă și dacă nu e folosită, mai ales dacă e veche și / sau nu a fost corect depozitată.

| danutzu96 a răspuns:

Cat timp a trecut de cand ai cumparat-o? Unde a fost tinuta?

| Gabi_Arvinte_1990 explică (pentru danutzu96):

O saptamana a fost nefolosita din momentul in care am cumparat-o de la magazin, am tinut-o langa un volan pentru calculator

| danutzu96 a răspuns (pentru Gabi_Arvinte_1990):

Atunci este defecta. Cumpara alta.