| ioniliescu921 a întrebat:

Am cumparat o tableta serioux s101tab si in general merge bine dar jocurile le downloadez de pe 1mobile market fiindca android market nu imi permite intrebarea este ca imi merg jocurile cu version 1, 0 sau 1, ... nu si cele de alte versiuni

Răspuns Câştigător
| PwNZ a răspuns:

Da,dar iti trebuie adaptor. Funda?

3 răspunsuri:
| PwNZ a răspuns:

Doua chestii iti recomand.
Jocurile merg doar alea pentru ca alea sunt compatibile cu tableta ta.
1. Incearca sa rezolvi faza cu android market, acolo totul e safe.
2. NU MAI DESCARCA DE ALTUNDEVA JOCURI, ele sunt contrafacute, lucru ce duce la cozi in tableta ta, si deteriorarea softului

| ioniliescu921 explică:

Si de exemplu cum fac sa citeasca un stick usb de 8 gb

| ioniliescu921 explică:

Stick de 8 gb il citeste?

| PwNZ a răspuns (pentru ioniliescu921):

Da,dar iti trebuie adaptor. Funda?