| Andreasx a întrebat:

Am cumparat un aspirator fara sac Hoover cu filtru hepa.Am aspirat cu el 5 min si apoi nu mai avea putere de tragere din cauza faptului ca filtru era acoperit de praf, cand l-am curatat aspira din nou f bine. Are ceva daca nu mai pun filtrul si sa las cutia de colectare goala? Ar insemna sa opresc aspiratorul la fiecare 5 minute cand acumuleaza praf daca e sa las filtru pentru ca nu mai trage aproape deloc. Multumesc.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

N-are nimic dar ai dat bani degeaba pentru aspirator dotat cu filtru hepa

| Andreasx explică (pentru sierra1):

Normallaughing

| Andreasx explică (pentru sierra1):

Daca stiam ca e asa o porcarie, luam unu cu sac.