| laurentiu80 a întrebat:

Am cumparat un hdd de laptop de pe internet. Cand l-am primit pur si simplu nu stiu din ce motiv i-am facut o recuperare de date cu Recuva, desi fisiere fizice nu existau pe hdd. Mi-a recuperat niste fisiere video explicite cu minore si poze. Cautand prin ceea ce a fost recuperat, am gasit si poze dupa actul de identitate a celui ce apare in video, si datele lui personale ca de exemplu poza dupa cardul bancar, screenshoot la profilul de Facebook. Sa ma duc la politie?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Eu zic sa stai potolit si sa stergi acele date irecuperabil.
E mai bine asa!

| ReddY25 a răspuns:

Cam da

| adryang78 a răspuns:

Neapărat.