| Onut_Dumitriu_1997_IJmA a întrebat:

Am dat pc-ul pe hibernare din submeniul butonului shutdown (nu am mai încercat optiunea asta). Cu fac sa il scot din hibernare?

Răspuns Câştigător
| AndreiGigg a răspuns:

Apasa pe butonul pe cate apesi ca sa il pornești si o sa iti apara resuming Windows. Mult spor.

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Din mouse sau o tasta. Vorba unuia agramat: "Pãi se deschide dacã mișto mouse-ul sau apeși pe tastaturã".

suntserios
| suntserios a răspuns:

Il pornesti normal din buton

| alexandrualind a răspuns:

Il pornesti de pe buton.

| ItDoesntMatter01 a răspuns:

Pãi se deschide dacã mișto mouse-ul sau apeși pe tastaturã ..la mine așa e

| Onut_Dumitriu_1997_IJmA explică:

Nu am setat nimic înainte să dau pe hibernare

| Cristina_Alexandra_1997_2MHu a răspuns:

Apesi orice tasta si se va aprinde automat