| Andreiku a întrebat:

Am dat un scan la PC si am gasit asta ca e infectata " c:\documents and settings\all users\application data\premium\magnipic\magnipic.exe ce e asta e ceva important de la calculator sau il pot sterge ca sa pot scapa de virus?

4 răspunsuri:
| Andreiku explică (pentru Rando):

Deci imi tot apare cu McAfee cand imi scaneaza pc ca acesr document are virusi...e posibil ca de acolo sa imi mearga greu calculatorul?

| Andreiku explică (pentru Andreiku):

Deci daca ii dau scnare la pc cu antivirus si il sterge e vreo problema?

| AnonimStar a răspuns:

Sa nu-l stergi. Fai o scanare cu avast sau ce ai tu si il sterge singur...