| eclipsegirl31 a întrebat:

Am de facut un referat in power point pentru vineri si nu am programul. L-am cautat pe internet dar costa extrem de mult. Cine ma poate ajuta si pe mine? Aveti idee de unde pot sa il iau? Raman total indatorata si dau si o Funda maare raspunsului care imi este de ajutor! Va rog!
Multumesc anticipat tuturor!

5 răspunsuri:
| DoRu a răspuns:

Http://download.chip.eu/......30970.html Mai jos scrie: Download-ul va începe automat. Dacă nu începe automat, vă rugăm click aici. În timpul download-ului, puteţi naviga fără nici o restricţie pe site.

| MissDelevingne a răspuns:

Iti trebuie un cod, sincer nu il am este pe net sau intreaba aici de el in schimbul unei funde

| alexandra_8142 a răspuns:

Power point-ul face parte din pachetul d birotica Microsoft office si il poti gasi aici http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=79&lid=2769

| Pinky_Dea_1988 a răspuns:

Draga alexandra, eclipsegirl31 cauta un program free, linkul tau costa 569 ron! asa ca mai bine dati clik pe linkul lui doru pentru ca este cel mai bun si pe deasupra si gratis, eu de acolo l-am lua deci multumesc doru:d