| Vasyle21 a întrebat:

Am un referat la fizica si trebuie facut Power POint. ce imi trebuie ca sa il fac power point?

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

In primul rand iti trebuie informatia, pentru a o putea pune pe slide-uri in power point. Programul face parte dintr-un set de softuri Office (2003/2007/2010), impreuna cu Word si Excel. Daca ai Word instalat in sistem, e imposibil sa nu ai si Power Point.
Programul e util pentru prezentari.

| Vasyle21 explică:

Un link de download daca se poate., care il pune ii dau funda

| talya a răspuns:

Eu folosesc Microsoft power-point, ai grija sa nu iti iei de pe net versiunea pentru deschiderea programului big grin