| GabrielGL a întrebat:

Am de vanzare bit coin cine vrea sa scrie un imail gabrielenachi76@gmail.com plata ca cursul zilei plus un mic comision de tranzactionare pentru a calcula cat e bitcoin euro bitcoin aici https://coinmarketcap.com/calculator/

3 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Recomand colegilor sa nu se bage, bitcoin nu se tranzactioneaza asa. Intrati pe BtcXchange sa vedeti cum sta treaba.

| Samariteanul a răspuns:

Iti iei raport daca mai pui din astea.

| GabrielGL explică (pentru minrest):

Poti cumpara si asa imi dai adresa ta de bitcoin si gata se face transferul ...nu vad ce e asa greu de inteles