| Dominicc a întrebat:

Am decarcat curand un windows de pe net si acolo zicea ca sa dau burn cu nero si atat. ca e facut bootabil.

in folderu unde sa downloadat acel "download" windowsu ala imi apare format NRG file.

asa trebuie sa fie? sa dau burn si asa cu nero?

2 răspunsuri:
| ionutzel04 a răspuns:

Deci deschizi imaginea in nero (click dreapta->open with->nero) alegi viteza si dai burn

| danco a răspuns:

Nu ai decat sa faci proba. poate sa fie bootabil, poate sa nu fie bootabil. Nrg arata faptul ca e vorba de o imagine nero.