| ionutz24_2810 a întrebat:

Daca mi-am facut un stick USb bootabil cu windows 7 pe el pot sa il folosesc din nou ca stick dupa ce instalez windowsu de pe el? trebuie numa sa-i dau format sau mai sunt si alte chestii de facut?
FUNDHAA

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Scherimuvi a răspuns:

So crezi nu frate daca tiai bagat windows 7 asa ramane nu mai poti sa-l faci inapoi cu format este o sansa care nu prea merge dar ar fi bine sa nu formatezi stickul ca s-ar putea duce naibi si nu-i mai poti face nimic

| omide a răspuns:

Stergi ce e pe el si il folosesti ca stick normal

| alynut a răspuns:

Ii dai format iar si o sa fie gol! asa am facut si eu si a mers. funda? big grin