| cristianaaa1 a întrebat:

Am descarcat google chrome l-am instalat si nu merge imi apare error the application failed initialize properly. ce pot sa fac?

1 răspuns:
| Anonimuserr a răspuns:

Tu sigur ai viruși.
Ia încearcă să descarci MalwareBytes fă un full scan și vezi cum stă treaba. Asta nu te scuză de faptul că nu trebuie să ai instalat în PC și un antivirus.
În orice caz, încearcă să-l reinstalezi din nou.
AM totuși o bănuială. S-ar putea să nu se fi descarcat complet aplicația de îți apare eroarea,, error the application failed initialize properly".
Succes!