| vanciurea a întrebat:

Am descarcat jocul virtua tennis 2009. din cate am inteles trebuie sa ii fac,, Unpack, burn or mount". cum pot face astea, ce programe imi trebuie.va rog frumos vreau sa joc virtua tennis 2009

4 răspunsuri:
| LucianGabriel a răspuns:

Pai daca e in format iso(imagine) il montezi cu deamomn tools sau magic iso virtual cd/dvd manager asta daca ai windows 7 ca deamon nu prea merge la windows 7 nu tot timpul. Daca e arhivat il dezarhivezi si-l montezi dupa dezarhivare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge virtua tennisul 2009 daca am windows 7?

| razvanell a răspuns:

Unpack adica il dezarhivezi si o sa iasa imaginea, iar mount e ca sa ii deschizi imaginea cu deamon tools si sa porneasca setup, sa il poti instala! Burn e ca sa il faci pe cd executabil

| djkeyn a răspuns:

Mi l-am descarcat si eu are 89 de fisiere si nu stiu cu ce sal dezarhivez cu WinRAR nu mergem... si daca dau la proprietati scrie la Open:Unknown application. plz un sfat