| vanciurea a întrebat:

Am descarcat jocul virtua tennis 2009 si din cate am inteles trebuie sa ii fac,, Unpack, burn or mount" si nu stiu cum se face sau ce programe imi trebuie.va rog frumos sa mi spuneti daca stiti cum se procedeaza!?

3 răspunsuri:
| valy a răspuns:

. pai in felul urmator.banuiesc ca ai mai multe arhive acolo. te duci pe ultima arhiva cu acelasi titlu, ii dai extract intr-un folder. dupa ce se incarca.trebuie sa folosesti un daemon tools.il gasesti pe cel lite gratuit pe net http://www.soft82.com/download/Windows/Daemon_Tools.il descarci, il instalezi. apoi mergi in bara de meniu si vezi ca o sa ai iconitza pe ea, selectezi clcik stanga, intri pe prima optiune de jos si de acolo, intri in comp la tine si apoi selectezi ce sa dezarhivat de la joc.mult succes. daca nu intelegi lasa-mi id-ul tau pe privat si te ajut mai amanuntit;)

Răspuns utilizator avertizat
| RazvanXd16 a răspuns:

Si eu am aceiasi problema dar nu sunt arhive in folderul ala su cheste pe care atunci cand le deschizi tet intreaba cu ce vrei sa le deschizi si eu caut raspunsul la intrebarea lui vanciurea.