| kennyisdead a întrebat:

Am descarcat o tema pentru Wordpress si nu stiu cum sa i-o 'atribui' blogului?
ma poate ajuta cineva? e vreo optiune pe al setari?

2 răspunsuri:
| fif2002 a răspuns:

Daca ai un blog "self-hosted" trebuie sa duci folderul temei in wp-content/themes/ si apoi sa o activezi din meniul admin de la Apearence/themes (sau daca ai meniu in romana Aspect/sabloane)

| gogusamsung a răspuns:

Ai blogul de forma blogultau.wordpress.com? Atunci nu se poate, optiunile tale sunt limitate la temele pe care ti le pune la dispozitie wordpress.com