| Alexaaxc a întrebat:

Mi-am facut cont recent pe wordpress si as vrea sa va intreb daca pentru a schimba deignul si tema blogului trebuie sa platesc sau se poate si gratis. Daca da, cum? Am nevoie de coduri? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa schimbi platforma :D
www.ucoz.ro - e mult mai simplu de folosit, si la nevoie ai si forum.ucoz.ro - eu personal am primit aici ajutor de fiecare data cand am avut nevoie.

| ISOtech a răspuns:

Foarte simplu! Deci intri pe site-ul tau iar undeva sus in stanga scrie numele site-ului, te duci acolo si dai la "Dashboard". Acolo o sa-ti apara setarile site-ului...etc.In stanga ai o lista cu mai multe optiuni.Dai click pe"Appearance"si de acolo cred ca te descurci. happy