| anonim_4396 a întrebat:

Am descarcat un program si am dat next fara sa mai citesc si cand deschid internetul imi apare o bara sus cu search si alte lucruri...
Cum fac sa scap de ele

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

CE program ai descarcat?
CE sistem de operare ai?
CE browser folosesti?

Vreau detalii daca vrei sa te ajut!
(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| yasser25 a răspuns:

Trebuie sa stii cum se numeste si apoi o poti dezinstala din control panel, programs!

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

O dezinstalezi din control panel.
Dar daca ai Mozilla Firefox dai click dreapta pe File, Edit sau orice altceva de acolo si debifeaza randul cu Toolbarul pe care l-ai instalat.