| ServanaAtoni a întrebat:

Am downloadat windows live messenger de vreo 5/6 ori si de fiecare data cand incerc sa-l instalez imi da eroare. Ce sa-i fac?

Răspuns Câştigător
| medgirl a răspuns:

Poate nu este compatibil cu sistemul.scrie pe google windows live messenger for...(windows-ul care il ai), dar nu inainte de a shterge celelalte 5/6.Incearca asa!

Baafta!:*

3 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Daca e varianta beta(de acum cateva zile) e posibil! Dar la versiunea de dinainte, cea stabila, nu prea cred ca ar trebui sa ai probleme. Daca ai incercat varianta beta atunci e cazul sa reunti sa mai instalezi asta. Ce e beta nu e de uz general.

| sinblade27 a răspuns:

Dai un restar la calc si incearca din nou daca mai da eroare trimite-mi mesaj cu ea sa vad cum pot sa te ajut

| ServanaAtoni explică:

Multumesc frumos>big grin