| LauncherS a întrebat:

Am downloadat www.oyun-forum.com_Tony.Hawks.Pro.Skater.4.part2 (asa apare numele)si imi cere sa-l dezarhivez.Cand dau sa-l dezarhivez imi cere parola:Introduceti parola pentru arhiva criptata. Ce paola trebuie sa bag, sau cum o pot sterge, sau daca exista vreun program prin care sa o gasesc.

Răspuns Câştigător
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Parola e cea pusa de cel care a incarcat fisierul.Parola nu se poate sterge si da exista programe de spart parole, dar dureaza foarte mult, nu se merita, mai bine cauta in alta parte fisierul respectiv.