| criştiyan a întrebat:

Am ecranul alb la un samsung S3100 ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Meow15 a răspuns:

S`a ars ceva in el. Si eu am aceeasi problema la sonny ericson. Trebuie dus la reparat si consta in jur de 50 de lei.
Funda?

1 răspuns:
| meduza a răspuns:

Si eu am aceeasi problema...tot sumsung S3100 am.si l-am scapat in apa, l-am trimis la reparat si aia de acolo mi l-au stricat mai tare. Inainte se mai vedea ceva ceva pe ecran acum nu se mai vede nimic.Si aia mi-au zis ca asa e normal sa se strice>Dupa aia imi spun ca ei nici nu l-au desfacut.
Si ma rog cum si-au dat ei seama ca a luat contact cu apa? Si mai vor si 300lei pentru display