| paolapaola20 a întrebat:

Am facut actualizarea software pe date mobile. Stie cineva cat cost suplimentar voi avea daca actualizarea a durat cam 20-30 min?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De obicei te anunta, inainte sa inceapa descarcarea ca esti pe date mobile si se consuma x mb. Daca ai mult internet pe date mobile nu-ti face probleme.

| Catrice a răspuns:

Suni și tu la ei și vezi cat net ți-o rămashee hee asta dacă știai dinainte cat aveai.

| paolapaola20 explică (pentru Catrice):

Chestia e ca am nelimitat

| Catrice a răspuns (pentru paolapaola20):

E draci însemna că nu știi ce înseamnă nelimitat.

| paolapaola20 explică (pentru Catrice):

Ma gandeam ca poate s ar fi facut si asa cost da dupa m-am gandit

| PainTech a răspuns:

1. Nu exista "cost suplimantar" pentru actualizare de software.
2. Nu conteaza durata actualizarii. E complet irelevant. Actualizarea se descarca complet inainte ca instalarea sa aiba loc.
3. Nu ai precizat versiunea actualizari si nici modelul telefonului. Nu avem de unde sa stim dimeniunea actualizarii daca nu stim despre ce actualizare e vorba.

| darrio2007 a răspuns (pentru PainTech):

Se refera la consumul de mb pe date mobile. Dar tu nu ai inteles.

| PainTech a răspuns (pentru darrio2007):

Pai e clar ca la asta se referă. La ce altceva sa se refere?

| darrio2007 a răspuns (pentru PainTech):

Eu am inteles la ce se refera. Dar el spune cati mb ar consuma cu acea actualizare. Daca spune de cost suplimentar este irelevant daca are destui mb. Nu stiu ce ai inteles tu din raspunsul meu.

| PainTech a răspuns (pentru darrio2007):

El nu intreaba cati mb ar consuma cu actualizarea respectiva.

El intreaba cat cost suplimentar va avea pentru actualizarea de software. Crede ca actualizarea aceasta e taxata cumva altfel de operator fata de alte tipuri de date. Cel putin asta am inteles din intrebarea asta si din intrebarile anterioare.

| gabriel2004o a răspuns:

Pai uita-te la date și vezi cât a consumat
Dacă actualizarea nu depășea 1GB atunci nu a luat mult