| FoReVeRyOuNgBiTcH a întrebat:

URGENT!

Am un Samsung Galaxy Mini 2 si i-am dat sa-si faca actualizarea software, cu conexiune la WiFi. Voi avea cost suplimentar?

Răspuns Câştigător
| poateEU a răspuns:

Cost suplimantar la ce? evident ca nu o sa ai, daca dadeai pe 3g sau 4g putea sa vina si 100euro(mi s-a intamplat odata)

| FoReVeRyOuNgBiTcH explică (pentru poateEU):

Deci prin WiFi nu am ce cost suplimentar sa am, nu? (Nici nu am MB de net, in abonament) Scuze, dar daca aveam cost suplimentar, mama ma omora.

8 răspunsuri:
| fear1234567 a răspuns:

Nu ai! si eu am facut la fel si nu am avut!

| FoReVeRyOuNgBiTcH explică (pentru fear1234567):

Ok. Ti-am dat vot la raspunsuri.

| fear1234567 a răspuns:

Multumesc!

| StefanTalica a răspuns:

Nu, nu veai avea cost suplimentar daca ai dat prin WiFi... funta? nu baga in seama asta fwhjuwefh jhfdj teah jfkeoidj hdhjfklksm dhskjdjfjkgjgjjfkmddjjdfdmfj fkfgmjgd; pspwkroiieto