| ZuZuAleX a întrebat:

Am facut o iconita pentru yahoo messenger in paint dar imaginea e BMP si cand dau ca sa schimb iconita la stochutu de la mess nu mi-a arata! CUm pot face sa o vada ca iconita?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iconita nu trebuie sa aiba extensia. bmp sau. jpg. trebuie sa aiba. ico

7 răspunsuri:
| ZuZuAleX explică:

Si cum o fac ico?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau aici http://www.coolutils.com/Online/Image-Converter/ selectezi adaugi poza selectezi ico si appoi download

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai usor foloseste right click image converter ca sa o convertesti in ICO

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca irfanwiew

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca irfan wiev

| anonimdsfdg45656 a răspuns:

Pai schimbo din BMP in JPG