| Baltatescu_Viorica_1958 a întrebat:

Am facut un cont Gmail si nu gasesc mesajul de confirmare, ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate nu a ti tastat bine parola sau username si de aceea contul dumneavoastră nu a putut fii activat, m ai incercati odata sa il face ti si eventual sa va pune ti altă parolă sau username, depinde ce vă zice ca este pus gresit sau de mai multe ori, numai bine si succes. Sarut mîna!

| Adbbmsh a răspuns:

Verifica intotdeauna folderul SPAM.
Sau daca nu, incearca sa iti refaci un cont si pe yahoomail

| LonelyLoner92 a răspuns:

Creeaza-ti un cont nou si dai click pe link-ul de confirmare.

| RobertMoon a răspuns:

Eu stiu ca daca va faceți cot pe gmail sau orice alt mail nu trebuie confirmat nimic, va logati cu adresa de mail aleasă și parola.

| K0sti a răspuns:

Nu exista link de confirmare!