| daηă a întrebat:

Am facut un video cu windows movie maker si nu stiu cum il pot publica pe youtube... am cont dar nu merge

Ajutor

?

fundita

2 răspunsuri:
| Yang a răspuns:

Te loghezi pe YouTube si in bara de start ai un buton portocaliu Upload.

Dai click pe el si ajungi la pagina unde poti incarca clipul tau, trebuie sa astepti o perioada (de la minute la ore) pana ce clipul tau este incarcat si se poate vizualiza pe site.

| adryanb27 a răspuns:

1_iti faci cont p youtube, 2_dupa ce ai facut asta intri p site [youtube] si undeva sus langa search ai o optiune unde scrie UPLOAD si dai clik, 3_apoi dai UPLOAD VIDEO si o sa iti dea sa cauti in pc/ul tau fisierul care vrei sa il pui p site, 4_alegi fisierul si dai OPEN, 5_dureaza ceva timp in functie de marimea video/ului tau! ps. nu inchide fereastra ca o sa ti se opreasca uploadul! Succes! si mai sun cate ceva dar o sa mai inveti tu! laughing