| Ratona287 a întrebat:

Salut. Am uitat parola nu am acces la emailul meu deoarece nu îl mai am și la numărul de telefon inclusiv telefonul...la fel nu îl mai am. Va implor să mă ajutați pentru a-mi recupera contul. Numai țin minte nici o parolă. Am două poze pe cont și în ambele am același fundal și pot demonstra că este contul meu.

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

In lipsa elementelor cerute pentru recuperare, nu poti recupera acel cont! indiferent despre ce platforma vorbim

| CalinaXandra a răspuns:

Nu poți demonstra fără numărul de telefon cu codul de siguranță. Atunci fiecare persoana ar putea sparge contul altuia și tot asa.