| TheAlternativeBeauty a întrebat:

Am facut un video pentru ziua prietenei mele, stiti voi, cu poze cu noi, muzica pe fundal, etc. L-am facut in Filmora. Acum vreau sa-l trimit cuiva prin chat...dar nu pot trimite documente prin chat. Cum fac sa-l pot posta pe facebook? Am muncit 2 ore la el si nu-l pot posta?!

3 răspunsuri:
| Bobby711 a răspuns:

Nu poti sa trimiti pe facebook pentru ca are limita cat poti sa incarci. Descarca team viewer si tu si prietena ta dupa ii ceri id-ul ei si parola (vezi ca se schimba daca inchide aplicatia) dupa care dai file transfer si ii alegi fisierul unde sa il bage si dai sa il transfere

| BlackCat13 a răspuns:

Fa transfer prin e-mail, sau, daca e prea mare, printr-un site de transfer.

| Woosprit a răspuns:

Uploadeaza-l pe un site si da-i linkul.