| sPIkEhh a întrebat:

Am fifa 11 si imi merge foarte incet. de ce?

Răspuns Câştigător
| angel4v3ryour a răspuns:

Daca ai o placa video mai "slabuta" atunci schimbai rezolutia fa-o mai mica si dai si la video rendering dai la low sau la care iti merge normal.bft

5 răspunsuri:
| Mişu_7703 a răspuns:

Because you touch yourself at night.

| Delicv3nt a răspuns:

Din cauza calculatorului tau.probabil ai ramul sau procesorul mic si nu poate fac fata.ai si u grija cand dawnlodezi un joc iti cere unele cerinte care pc tau trebuie sa le respecte.happy

| dane95 a răspuns:

Nu ai pc bun happy incearca sa faci grafica mai slaba sau ceva la joc

| sPIkEhh explică:

Am laptop msi cr610 cu 3gb ram procesor dual core amd 2. 1 placa video integrata ati radeon 4200 hd

| Codreanu1 a răspuns:

Eu iti spun acum ce cerinte trebuie recomandate la fifa 2011 si tu vezi ce cerinte ai la PC deci:2, 3ghz Intel sau amd, nVIDIA ge force 7800 gt sau ati 1800xde 256 VRAM, 2gb RAM, directX9 ori mai mare si OS XP sp3, vista, 7 bafta. dar daca ai placa video de 128 cu pixel shader 2 nu ati merge sau 512 ram