| robertosi a întrebat:

Am folosit serviciul tweakker de internet gratis prin gprs pe lg kp500 intr-un video de pe youtube arata ca trebuie sa primesti un mesaj asa l-am primit, l-am instalat a scris apn actualizat si nu mi-a mers netul ce sa fac? trebuie sa mai astept cateva minute?

3 răspunsuri:
| Alien a răspuns:

Mai bine renunta la Tweakker si mergi cu telefonul la un dealer pentru setari!
Sau le poti gasi si pe Google.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nici nu imi da voie sa scriu nr de tel/? tu cum l-ai scris plss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici pe mine nu ma lasa sa scriu numarul de telefon, dar de ce?