| xjustfearless a întrebat:

Am o problema cu netul. De cateva zile merge foarte greu, si nu sunt la rds. Messul merge normal dar in rest... trebuie sa astept 5 minute sa mi se incarce o pagina.Am windows 7 si am observat ca imi arata : ipv6 no internet access. Ce e de facut?

1 răspuns:
| traveler a răspuns:

Schimba browserul, adica nu mai porni cu internet explorer, Descarca Firefox mozila si totul va reveni la normal. Sper ca ai un antivirus bun( daca nu descarca Avire free este beeton si gratis) adresa aici:http://www.mozilla.org/en-US/firefox/new/ SUCCES