| love3372 a întrebat:

Am fost invitata pe un grup de pe yahoo. am primit mailul conform caruia sa accept invitatia, am facut ce imi zice acolo si mi-a aparut ca sunt membru. apoi am primit un mesaj de la yahoo sa vizitez grupul, am dat pe link dar imi apare ca nu sunt membru. am dat pe join group si imi apare Your email address is not linked to a Yahoo ID. To join this group, you need to link your email address to a Yahoo account. ce inseamna sau ce pot sa fac? am nevoie urgenta de ajutor, este un grup pentru un proiect scolar. multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Pentru acel grup trebuie sa ceri sa ti-l conecteze cu yahoo. Ti-as recomanda sa intri pe site-ul unde este grupul cu pricina si de acolo sa incerci sa te conectezi la contul Yahoo, iar in Yahoo sa fii conectata!