| marie a întrebat:

Am fost plecata doua saptamani si cand am venit acasa telefonul meu era inchis.am avut roming. dar acum nu am semnal nu stiu dc.sunt pe orange.abonament.si nu mergestraight face. ce sa ii faccrying. ca daca ma aude tata ca am stricat telefonul ma cearta ingrozitor.stie cineva cum sa ii redau semnalul. sunt pe GPS...si cand cineva ma suna spune ca telefonul e inchis.si cand eu sun pe cineva spune ca sunt in afara ariei retelei. ceva de genu.

deci ce fac.
dau fundita.crying
multumesc.straight facehappy.

5 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Du-te cu el in service

| Abcfunny a răspuns:

Bună!

aşa am păţit şi eu intr-o seară. Am inchis telu am scos acumulatorul l-am lăsat o noapte asa fară să-l deschid, iar apoi a mers.

Spune-i mamei tale ce s-a intamplat cu siguranţă nu te va certa că nu ai nicio vină

Sănătate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoate acumulatorul si cartela... punele la loc si vezi daca merge.
daca nu, du-te la Orange si intreaba ce poti sa faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cele mai multe ori asta se intampla pentru ca se demagnetizeaza cartela. Asta se intampla deodata fara cauze precise. Cea mai buna solutie e sa te duci la un magazin Orange, sa vb cu cineva care iti va da alta cartela cu acelasi numar pe care il aveai ...si in urmare acelasi abonament.

| yuhu a răspuns:

Convinge`l pe taica`tu ca l`ai cumparat stricatrolling on the floor