| Marymary05 a întrebat:

Am impresia ca tasta F5 nu functioneaza. Cum verific daca merge... apropo cand dau F5 nu imi da refresh...

2 răspunsuri:
| RoBoT93 a răspuns:

Creaza un "new text document" pe desktop, si apasa acolo "F5". Ar trebui sa-ti dea un "paste".
Daca nu, scoate tasta, curata "guma" aia de dedesubt si apoi pune-o la loc.
Succes

| Frumusikkkaa a răspuns:

Pai in primul rand vezi daca merg toate butoanele gen F1 F2 F3 ETC
daca da inseamna ca butonul F5 are o problema. Iar daca nu-ti merge nici un buton F...vezi ca tastatura are un buton F-lock apesi pe el paurma te duci pe desktop si ti apasat F5 daca merge ar trebui sa-ti dea refresh daca nu poti sal rezolvi nici asa apasa dublu clik pe desktop apoi apesi de acolo refresh...SUCCES