| Narcissa a întrebat:

Am imprimanta Hp Deskjet F2280. Am nevoie urgenta de un referat si am ramas fara tus. Stau la 8 km de oras deci nu pot merge sa imi iau. Pot baga cerneala normala? (adica de aia albastra de stilou)
Mersi mult, dau funda.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu poti folosi cerneala, cred ca o sa-ti scoata o mazgaleala, daca totusi o sa functioneze, desi ma indoiesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU! NU merge cerneala normala in cartuse!

| Pufffx a răspuns:

Nu.

| ChokoX3 a răspuns:

Nu pentru ca cartusul are un cod. Iar cand se termina nu merge umplut pentru ca imprimanta citeste cai gol cartusu. Eo zic sa te apuci usor usor si sa scrii de mana. Iar daca e ff mult, roaga pe cineva sa te ajutehappy [Crede-ma, merge mereuon the phone

| RazvanTR a răspuns:

Sa nu faci asa ceva! happy