| Horiatud a întrebat:

Am incercat sa instalez MAC OS X 10.9 pe un fujitsu Siemens esprimo mobile v6535 cu 2 GB ram; 160 GB HDD; Intel Celeron 2GHZ si imi apare un triunghi galben cu un semn de exclamare in el.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acelea sunt pentru Apple si anume pc-uri Macintosh.
Dar se poate.Intri in BIOS-ADVANCED si alegi Fast BIOS MODE (DISABLED)
Apoi la BOOT-SecureBoot (disabled)
OS Mod selection (legacy OS)
Trebuia sa specifici ce scrie in eroarea respectiva.

| Horiatud explică (pentru anonim_4396):

Poti intra pe acest forum inceput de mine si sa vezi eroarea aparuta si ce setari am facut: http://www.niresh.co/topic/3325-triangle-at-installation/.