| Myr3ll1994 a întrebat:

Am instalat din greseala un toolbar (Ask.com) si nu stiu cum sa il sterg. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| lucib a răspuns:

Dai sus la tools-option-home page:si acolo pui ce motor de cautare vrei sa ai. De exemplu, la mine este www.google.ro

8 răspunsuri:
| smileyface a răspuns:

Incearca in Control Panel - Add or Remove Programs. S-ar putea sa il gasesti acolo si sa il poti dezinstala.

| gabryel a răspuns:

Dai sus la view, apoi la prima toolbars si iti apare o lista si il debifezi din lista aceea, succes.

| Frogie a răspuns:

Dai sus la Tools - Add-ons - si o sa-ti apara intr-o lista. Si dai Uninstall sau Disable.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa dai[dezactivare]

| radu_7288 a răspuns:

Am instalat din greseala un toolbar (Ask.com) si nu stiu cum sa il sterg ma puteti ajuta

| radu_7288 a răspuns:

Intra pe sit.Ask.com citesti bine,, gasesti dez,,

| Nita_Gabriel_1956 a răspuns:

Cum pot elimina din toolbar ask.com

| Socaciu_Silvia_1980 a răspuns:

Am instalat din greseala un tolbar (Ask.cum) si nu stiu sa il sterg ma puteti ajuta. Multumesc